Szkoła Przygody - 2 dni
Wycieczka szkolna dla dzieci w wieku od 10 do 18 lat
NOWE ATRAKCJE - BODY ZORBING!!
SzkoÅ‚a Przygody to unikatowy program bardzo aktywnej edukacji ekologiczno - turystycznej. Koniec z biwakami na których uczniowie przez caÅ‚y dzieÅ„ snujÄ… siÄ™ znudzeni, by wigor odzyskać dopiero po ciszy nocnej! Na naszych wycieczkach uczestnicy caÅ‚y dzieÅ„ biorÄ… udziaÅ‚ w zajÄ™ciach które je fascynujÄ…, które sÄ… marzeniem wielu mÅ‚odych ludzi. Dodatkowo zajÄ™cia te wymagajÄ… dużej aktywnoÅ›ci i zaangażowania - tak, że wieczorem nie ma czasu na zbytki, zwÅ‚aszcza, że zawsze może przydarzyć siÄ™ niespodziewany nocny alarm…
..::Program::..
DZIEŃ 1:
Przyjazd i zakwaterowanie grupy
Zajęcia integracyjne - nic tak nie integruje jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach Team Buildingu (z ang: scalania kadr) pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. W programie m.in. pajęczynka, ślepiec, tratwa, skok zaufania i inne. Jest to bardzo dobry sposób na przełamanie lodów w grupie osób która do tej pory się nie znała, a ma przed sobą kilka lat wspólnej nauki, przygód i przyjaźni.
Sztuczna jaskinia - specjalnie dla miłośników pokonywania ciasnych, krętych korytarzy przygotowaliśmy unikatowy trenażer - sztuczna jaskinię, która pozwala wczuć się w rolę prawdziwego speleologa.
Body Zorbing - jako jedyni w Polsce mamy zaszczyt przedstawić Państwu hit roku 2011 wprost z Anglii! Body Zorbing to super zabawa, która przyprawi Uczestników o zawrót głowy natomiast obserwującym zmagania dostarczy mnóstwo śmiechu.
OBIAD
Strzelanie z ASG - to zajęcia strzelania do tarczy bronią do złudzenia przypominającą oryginał - amerykański karabin szturmowy M15-A4. Każdy przeżywa dreszcz emocji dotykając sprzętu znanego tylko z filmów!
Strzelanie z łuków -Poznamy również broń znaną od stuleci - jedną z najszlachetniejszych odmian sportu - strzelamy do tarczy z łuków sportowych.
Krowa treningowa – w ramach zabawy każdy uczestnik bÄ™dzie mógÅ‚ spróbować jak doi siÄ™ specjalnÄ… sztucznÄ… krowÄ™.
Slackline - nauczymy chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm od ziemi. Slacline jest nową, zdobywającą ogromną popularność dyscypliną, zwłaszcza za granicą.
KOLACJA
Szkolenie i impreza na orientację InO - zasady posługiwania się mapą i kompasem w terenie oraz marsz po najbliższej okolicy (terenie szkoły) w poszukiwaniu punktów kontrolnych. Zajęcia te będą tez podstawą do zajęć z elementów survivalu które mają miejsce później.
DZIEŃ 2:
ÅšNIADANIE
Po śniadaniu wykwaterowanie uczestników. Wszystkie bagaże zostaną złożone w osobnym pomieszczeniu.
Zajęcia linowe - przeprawa mostem linowym, wychodzenie na wieżę ze skrzynek, wychodzenie po linie, wychodzenie po drabince alpinistycznej. Wszystkie zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy alpinizmu.
OBIAD
Po obiedzie wręczenie dyplomów ukończenia "Szkoły Przygody", wyjazd uczestników do domu.
..::Wyżywienie::..
3 razy dziennie
..:: Ceny::..
199 PLN
(29-25 uczestników)
Uwaga: maj, czerwiec
179 PLN
(powyzej 30 uczestników)
Uwaga: maj, czewiec
179 PLN
(29-25 uczestników)
Uwaga: kwiecien, wrzesien, pazdziernik
159 PLN
(powyzej 30 uczestników)
Uwaga: kwiecien, wrzesien, pazdziernik
..:: Cena obejmuje ::..
aktywny program, bezpłatny udział opiekunów (1 na 15 uczestników), ubezpieczenie, wyżywienie i zakwaterowanie, podatek VAT.